Xiphophorus maculatusmixture
search
  • Xiphophorus maculatusmixture

Xiphophorus maculatusmixture

36,70 Kč
Není daň

Plata mix

4 - 5 cm: Velikost v cm
Počet
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Xiphophorus maculatus mixture se obvykle používá jako označení pro směs různých barevných variant druhu Xiphophorus maculatus, které jsou selektivně chovány a následně smíchány dohromady. Jedná se o populární druh sladkovodní ryby v akvaristice, který pochází ze střední Ameriky, konkrétně z oblasti od Mexika až po Guatemalu.

Xiphophorus maculatus je druh ryby, který patří do rodu Xiphophorus a je velmi oblíbený mezi akvaristy díky svému atraktivnímu vzhledu a snadnému chování. Xiphophorus maculatus mixture zahrnuje různé barevné varianty, jako jsou červené, oranžové, žluté, modré, fialové a další.

Dospělí jedinci Xiphophorus maculatus mixture mohou dosahovat délky kolem 5 až 7 centimetrů a jsou mírumilovní. Ryby jsou aktivní a dobře se snášejí s jinými druhy ryb, avšak je důležité se vyhnout chovu s příliš velkými a agresivními druhy ryb.

Pro úspěšné chování ryb Xiphophorus maculatus mixture je důležité zajistit jim vhodné podmínky. Ryby potřebují dostatek prostoru, vhodnou vodu, vhodné potraviny a čisté prostředí. Doporučuje se chovat je v akváriu s minimálním objemem 80 litrů, s teplotou vody kolem 24-26 °C, pH 7,0 a tvrdostí vody 10-15 dGH.

Pro krmení ryb Xiphophorus maculatus mixture je vhodné používat kvalitní krmivo, které obsahuje živiny a vitamíny nezbytné pro jejich zdraví. Můžete používat granule, vločky nebo živou potravu jako jsou nitičky nebo plankton.

V akvaristickém průmyslu jsou k dispozici různé produkty, které jsou určeny pro chov ryb, včetně produktů jako jsou akvarijní filtry, vytápění, osvětlení a substrát. Důležité je zvolit si vhodné produkty, které zajistí správné podmínky pro chov ryb Xiphophorus maculatus mixture v akváriu.

ZOOAQUA-1299
0 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.