Poecilia reticulata male laser ray
search
  • Poecilia reticulata male laser ray

Poecilia reticulata male laser ray

0,00 Kč
Není daň 5-14 dní

Laser Ray Guppy se vyznačuje složitým vzorem kovových stříbrných nebo zlatých šupin, které se na světle třpytí a připomínají laserový paprsek. Tento vzor je často doplněn kontrastní barvou, například černou, modrou nebo červenou, která gupkám dodává na celkové kráse. Samci jsou obvykle pestřeji zbarvení a mají delší splývavé ploutve než samice.

Velikost v cm: 3 - 4 cm
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Poecilia reticulata, běžně známá jako gupka, je malý sladkovodní druh ryby, který pochází z Jižní Ameriky. Laser Ray Guppy je specifická barevná varianta tohoto druhu, která je mezi akvaristy velmi vyhledávaná.

Laser Ray Guppy se vyznačuje složitým vzorem kovově stříbrných nebo zlatých šupin, které se na světle třpytí a připomínají laserový paprsek. Tento vzor je často doprovázen kontrastní barvou, například černou, modrou nebo červenou, která gupkám dodává na celkové kráse. Samci jsou obvykle pestřeji zbarvení a mají delší splývavé ploutve než samice.

Péče o gupky je obecně snadná a jsou oblíbenou volbou pro začínající rybáře. Jsou aktivní, odolné a barevné a dobře se jim daří ve společném akváriu s dalšími mírumilovnými rybami. Dávají přednost osázenému akváriu s dostatkem úkrytů a pestré stravě, která zahrnuje jak vločky, tak živou potravu.

Laser Ray Guppy je jen jednou z mnoha jedinečných a pestrých barevných variant druhu Guppy. Stejně jako u jiných ryb je důležité prozkoumat jejich specifické požadavky na péči a zajistit jim vhodné prostředí, aby bylo zajištěno jejich zdraví a pohoda v zajetí.

ZOOAQUA-1312
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.