Tetra Rathbunova - Aphyocharax rathbuni
search
  • Tetra Rathbunova - Aphyocharax rathbuni

Tetra Rathbunova - Aphyocharax rathbuni

28,60 Kč
Není daň 5-14 dní

Tetra Rathbunova (Aphyocharax rathbuni) je malá sladkovodní rybka s červenými skvrnami na bocích. Je klidná, nenáročná na chov a vhodná pro společná akvária. Vyžaduje prostorné akvárium s úkryty. Teplota vody 22-27 °C, pH neutrální. Skvělá volba pro akvaristy, kteří hledají barevné a mírumilovné rybky.

Velikost v cm: 2
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Tetra Rathbunova (Aphyocharax rathbuni) je malá sladkovodní rybka pocházející z Jižní Ameriky. Zde je detailní popis:

Podmínky: Pro správný chov tetry Rathbunovy je vhodné poskytnout jim prostorné akvárium s mírně zastíněným prostředím. Doporučuje se poskytnout jim dostatek úkrytů ve formě rostlin a kořenů. Teplota vody by měla být mezi 22-27 °C a pH by mělo být neutrální.

Chov: Tetra Rathbunova je klidná a mírumilovná rybka, která se dobře hodí pro společná akvária s jinými pokojnými druhy ryb. Doporučuje se chovat je ve větším hejnu, nejméně 6 jedinců. Jsou nenáročné na potravu a přijímají jak živou, tak suchou potravu.

Charakteristika: Tetra Rathbunova má stříbřitě zbarvené tělo s červenými skvrnami na bocích. Dorůstá do délky kolem 4-5 cm. Má štíhlé tělo a výrazné oči. Je aktivním plavcem a vytváří hejna, která při svém pohybu vytvářejí zajímavé obrazce.

Parametry vody: Tetra Rathbunova preferuje teplotu vody mezi 22-27 °C a pH by mělo být neutrální. Tvrdost vody by měla být střední. Doporučuje se pravidelně provádět částečné výměny vody a udržovat její kvalitu.

Tetra Rathbunova je oblíbenou volbou mezi akvaristy díky svému atraktivnímu vzhledu a mírumilovné povaze. S vhodnými podmínkami a správnou péčí může představovat krásný a harmonický prvek ve sladkovodním akváriu.

AQUA-1037
600 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.