Tetra paraguajská - Aphyocharax paraguayensis
search
  • Tetra paraguajská - Aphyocharax paraguayensis

Tetra paraguajská - Aphyocharax paraguayensis

36,77 Kč
Není daň 5-14 dní

Tetra paraguajská (Aphyocharax paraguayensis) je malá sladkovodní rybka pocházející z Paraguaye a Brazílie. Má stříbřitě zbarvené tělo s modrým leskem a černými pruhy. Je klidná a společenská, vhodná pro společná akvária s mírumilovnými druhy ryb. Vyžaduje prostorné akvárium s dostatečnými úkryty ve formě rostlin a dekorací. Preferuje měkkou vodu a teplotu mezi 22-26 °C. Skvělá volba pro akvaristy, kteří hledají barevné a nenáročné rybky pro své akvárium.

Velikost v cm: 3
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Tetra paraguajská (Aphyocharax paraguayensis) je malá sladkovodní rybka původem z Paraguaye a Brazílie. Zde je detailní popis:

Podmínky: Pro správný chov tetry paraguajské je důležité poskytnout jim prostorné akvárium s dostatečným množstvím plavebního prostoru. Jejich přirozené prostředí je obklopeno vegetací, takže je vhodné jim poskytnout úkryty ve formě rostlin a dekorací. Teplota vody by měla být mezi 22-26 °C a pH by mělo být neutrální.

Chov: Tetra paraguajská je mírumilovná a společenská rybka, která se dobře hodí pro společná akvária s dalšími mírumilovnými druhy ryb. Doporučuje se chovat je ve větším hejnu, nejméně 6 jedinců. Jsou nenáročné na potravu a přijímají jak živou, tak suchou potravu.

Charakteristika: Tetra paraguajská má stříbřitě zbarvené tělo s modrým leskem a černými pruhy. Dorůstá do délky kolem 4-5 cm. Má štíhlé tělo a výrazné oči. Je aktivním plavcem a prozkoumává různé části akvária. Má klidnou povahu a není agresivní vůči jiným rybám.

Parametry vody: Tetra paraguajská preferuje teplotu vody mezi 22-26 °C a pH by mělo být neutrální. Tvrdost vody by měla být střední. Doporučuje se pravidelně provádět částečné výměny vody a udržovat její kvalitu.

Tetra paraguajská je oblíbenou volbou mezi akvaristy díky svému atraktivnímu vzhledu a mírumilovné povaze. S vhodnými podmínkami a správnou péčí může představovat krásný a harmonický prvek ve sladkovodním akváriu

AQUA-1036
600 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.