Trnovec hřebenočelý - Agamyxis pectinifrons
search
  • Trnovec hřebenočelý - Agamyxis pectinifrons
  • Trnovec hřebenočelý - Agamyxis pectinifrons

Trnovec hřebenočelý - Agamyxis pectinifrons

91,94 Kč
Není daň 5-14 dní

Agamyxis pectinifrons je středně velká ryba, která dorůstá délky až 20 cm. Její tělo je stříbřitě šedé s tmavšími pruhy na bocích. Má kulatou hlavu a drobné oči. Na konci ocasu má malý bílý flek.

Velikost v cm: 5 - 6
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  • Vzhled: Agamyxis pectinifrons je středně velká ryba, která dorůstá délky až 20 cm. Její tělo je stříbřitě šedé s tmavšími pruhy na bocích. Má kulatou hlavu a drobné oči. Na konci ocasu má malý bílý flek.
  • Charakteristika: Agamyxis pectinifrons je klidná ryba, která se snadno přizpůsobuje v akváriu. Její chování je spíše noční, proto je nejlepší ji chovat s dalšími rybami, které mají podobné zvyklosti. Může se živit živým nebo suchým krmením.
  • Parametry vody: Agamyxis pectinifrons preferuje mírně kyselou a měkkou vodu s teplotou mezi 24 až 28 °C. Je důležité zajistit dostatečně velké akvárium, které umožní rybám volný pohyb.
  • Doporučení: Agamyxis pectinifrons je ideální volbou pro začínající akvaristy, kteří hledají klidnou a nenáročnou rybu. Její zajímavý vzhled a noční chování ji činí zajímavým prvkem každého akvária.

Shrnutí: Agamyxis pectinifrons je klidná noční ryba, která je ideální pro začínající akvaristy. Má stříbřitě šedé tělo s tmavšími pruhy a kulatou hlavu. Preferuje mírně kyselou a měkkou vodu s teplotou mezi 24 až 28 °C. Je důležité zajistit dostatečně velké akvárium pro volný pohyb ryb.

AQUA-1023
300 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.