Ancistrussp. lda 16
search
  • Ancistrussp. lda 16

Ancistrussp. lda 16

314,59 Kč
Není daň 5-14 dní

Ancistrus sp. lda 16 je druh sladkovodní ryby z čeledi suchoústkovití (Loricariidae), který je oblíbený mezi akvaristy díky svému atraktivnímu vzhledu. Tento druh ryby není zcela oficiálně popsán, ale je známý pod názvem "L-Number" LDA 16.

Velikost v cm: 5 - 7 cm
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Ancistrus sp. lda 16 je druh sladkovodní ryby z čeledi suchoústkovití (Loricariidae), který je mezi akvaristy velmi oblíbený díky svému atraktivnímu vzhledu a unikátnímu černobílému zbarvení.

Samec a samice Ancistrus sp. lda 16 mají typický krunýřovitý tvar těla, který je pokrytý drobnými ostny. Tento druh má černé proužky na krunýři, které jsou kontrastní s bílými skvrnami na těle a ocasní ploutvi. Ryby tohoto druhu mají kulaté oči, které jsou výrazné a černé.

Ancistrus sp. lda 16 je býložravec a potřebuje v akváriu dostatečné množství vegetace a potravy s vysokým obsahem vlákniny. Vhodnou potravou jsou například řasy, zelená potrava jako například špenát, nebo speciální krmiva pro suchoústkovité ryby.

Tento druh ryby není příliš náročný na chov v akváriu a lze jej chovat většinou s jinými mírumilovnými rybami. Doporučuje se však chovat je v dostatečně velkém akváriu s dostatečným množstvím úkrytů, jako jsou například doupata z kamenů a kůry, protože ryby tohoto druhu potřebují místo, kam se mohou schovat a odpočinout si.

ZOOAQUA-1989
70 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.