Ancistrussp. red + black
search
  • Ancistrussp. red + black

Ancistrussp. red + black

432,66 Kč
Není daň

Ancistrus sp. red + black je varianta ryby z čeledi suchoústkovití (Loricariidae), která se vyznačuje kombinací červené a černé barvy na krunýři a těle. Jedná se o genetickou mutaci původního druhu, která vznikla pravděpodobně v chovu v zajetí

4 - 5 cm: Velikost v cm
Počet
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Ancistrus sp. red + black je varianta ryby z čeledi suchoústkovití (Loricariidae), která se vyznačuje kombinací červené a černé barvy na krunýři a těle. Jedná se o genetickou mutaci původního druhu, která vznikla pravděpodobně v chovu v zajetí.

Tento druh má krunýř a tělo pokryté černými pruhy a skvrnami, které jsou doplněné červenými barvami. Rozsah červené barvy může být velmi variabilní a záleží na konkrétní variantě druhu. Samci a samice se vzhledově liší, samec má mnohem výraznější krunýř a ploutve než samice.

Ancistrus sp. red + black je býložravá ryba a potřebuje v akváriu dostatečné množství vegetace a potravy s vysokým obsahem vlákniny. Vhodnou potravou jsou například řasy, zelená potrava jako například špenát, nebo speciální krmiva pro suchoústkovité ryby.

Tento druh není příliš náročný na chov v akváriu a lze jej chovat většinou s jinými mírumilovnými rybami. Doporučuje se však chovat je v dostatečně velkém akváriu s dostatečným množstvím úkrytů, jako jsou například doupata z kamenů a kůry, protože ryby tohoto druhu potřebují místo, kam se mohou schovat a odpočinout si.

ZOOAQUA-1983
0 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.