Pterophyllum scalare pinoy
search
  • Pterophyllum scalare pinoy

Pterophyllum scalare pinoy

448,49 Kč
Není daň 5-14 dní

Pterophyllum scalare pinoy, známý také jako Pinoy andělská rybka, je varianta sladkovodní andělské ryby (Pterophyllum scalare), která je selektivně chována pro svůj výrazný vzhled. Pinoy andělská rybka má černé tělo s bílými nebo stříbrnými pruhy a skvrnami a živé rudé oči

Velikost v cm: 5 - 6 cm
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Pterophyllum scalare pinoy, známý také jako Pinoy andělská rybka, je varianta sladkovodní andělské ryby (Pterophyllum scalare), která je selektivně chována pro svůj výrazný vzhled. Pinoy andělská rybka má černé tělo s bílými nebo stříbrnými pruhy a skvrnami a živé rudé oči.

Název "Pinoy" odkazuje na Filipíny, kde se tato varianta andělské ryby pravděpodobně poprvé objevila. Pinoy andělské ryby jsou mezi akvaristy populární díky svému vzhledu, ale vyžadují specifické podmínky vody a péče, aby se jim dařilo. Měly by být chovány v velkých nádržích s dostatkem úkrytů a rostlin a jejich strava by měla zahrnovat různé živé a mražené potraviny, kromě kvalitních granulí nebo vloček.

Je důležité si uvědomit, že selektivní chov může mít jak pozitivní, tak negativní vliv na zdraví a pohodu ryb. Někteří chovatelé kladou důraz na vzhled před genetickou rozmanitostí, což může vést k zdravotním problémům a sníženému dožití ryb. Stejně jako u jakéhokoli domácího mazlíčka je důležité před rozhodnutím o chovu Pinoy andělských ryb provést výzkum týkající se požadavků na péči a praktik chovu.

ZOOAQUA-2871
12 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.