Pterophyllum scalare black
search
  • Pterophyllum scalare black

Pterophyllum scalare black

55,90 Kč
Není daň 5-14 dní

Pterophyllum scalare black je velmi oblíbený mezi akvaristy kvůli svému krásnému vzhledu a jedinečné barvě. Tyto ryby jsou obvykle chovány v menších skupinách nebo párech, protože jsou velmi teritoriální a agresivní vůči ostatním druhům ryb.

Velikost v cm: 3 - 3
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Pterophyllum scalare black je velmi oblíbený mezi akvaristy kvůli svému krásnému vzhledu a jedinečné barvě. Tyto ryby jsou obvykle chovány v menších skupinách nebo párech, protože jsou velmi teritoriální a agresivní vůči ostatním druhům ryb. Pokud se rozhodnete pro koupi Pterophyllum scalare black, je důležité zajistit jim dostatek prostoru a vhodné podmínky v akváriu.

Tyto ryby preferují klidné a tiché prostředí, kde se mohou plavat volně a přijímat potravu z povrchu. Je důležité zajistit jim kvalitní potravu, která odpovídá jejich stravě v přírodě. Stejně jako u většiny akvarijních ryb, je nutné pravidelně měřit a udržovat kvalitu vody v akváriu, aby se zabránilo různým onemocněním a problémům s rybami.

Pterophyllum scalare black jsou krásné a atraktivní ryby, ale jsou poměrně náročné na chov. Pokud máte zkušenosti s chovem ryb a dokážete jim zajistit vhodné podmínky prostředí, mohou být skvělým doplňkem pro vaše akvárium.

AKVA-495
240 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.