Pterophyllum altum - peruensis
search
  • Pterophyllum altum - peruensis

Pterophyllum altum - peruensis

94,26 Kč
Není daň 5-14 dní

Pterophyllum altum peruensis je druh ryby z čeledi Cichlidae, který se vyskytuje v Jižní Americe, konkrétně v povodí řeky Amazonky v Peru. Je to blízký příbuzný druhu Pterophyllum altum Inirida F1

Velikost v cm: 3 - 3
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Tento druh má podobné vlastnosti jako Inirida F1, ale liší se v některých detailech. Pterophyllum altum peruensis má tělo vysoké a středně hluboké s protáhlými ploutvemi, což mu dává velmi elegantní vzhled. Tyto ryby jsou často chovány v akváriích a jsou populární mezi akvaristy kvůli svému krásnému vzhledu a chovatelské výzvě, protože vyžadují podobně jako Inirida F1 poměrně náročné podmínky prostředí.

Pterophyllum altum peruensis jsou obvykle velmi mírné ryby, které mohou být chovány v menších skupinách nebo párech. Tyto ryby preferují klidné a tiché prostředí a jsou velmi citlivé na kvalitu vody. Je důležité udržovat v akváriu konstantní a optimální podmínky prostředí, aby se ryby necítily ohrožené a nebyly náchylné k různým onemocněním.

Pokud se rozhodnete pro koupi Pterophyllum altum peruensis, je důležité zajistit jim vhodné podmínky prostředí a kvalitní potravu, která bude odpovídat jejich stravě v přírodě. Stejně jako u většiny akvarijních ryb je nutné pravidelně měřit a udržovat kvalitu vody v akváriu, aby se zabránilo různým onemocněním a problémům s rybami.

AKVA-715
600 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.