Pterophyllum scalare zebra albino
search
  • Pterophyllum scalare zebra albino

Pterophyllum scalare zebra albino

68,72 Kč
Není daň 5-14 dní

Pterophyllum scalare zebra albino je varianta sladkovodní andělské ryby (Pterophyllum scalare), která se vyznačuje unikátním zbarvením. Tato ryba má bílé tělo s žlutými pruhy, což připomíná vzor zebry.

Velikost v cm: 3 - 3
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Pterophyllum scalare zebra albino je varianta sladkovodní andělské ryby (Pterophyllum scalare), která se vyznačuje unikátním zbarvením. Tato ryba má bílé tělo s žlutými pruhy, což připomíná vzor zebr.

Ryby tohoto druhu jsou poměrně náročné na chov a vyžadují stabilní a kvalitní podmínky. Doporučuje se je chovat v prostorné nádrži s dobrým filtracím a konzistentním chemickým složením vody. Ryby Pterophyllum scalare zebra albino jsou velmi citlivé na změny prostředí, takže je důležité udržovat stálé podmínky v nádrži.

Tyto ryby jsou běžně chovány v komunitních akváriích a jsou mírumilovné vůči ostatním rybám. Doporučuje se však je chovat společně s jinými druhy, které mají podobné nároky na péči a velikost, aby se minimalizovala agresivita a teritoriální chování.

Zbarvení andělských ryb Pterophyllum scalare zebra albino je výsledkem genetické mutace, což znamená, že tato varianta se obvykle může vyskytovat jen v omezeném počtu. Chov ryb této varianty je proto náročný a může být drahý, což zvyšuje jejich cenu na trhu.

Před rozhodnutím o chovu ryb Pterophyllum scalare zebra albino je důležité se podrobně seznámit s jejich nároky na péči a zvážit, zda máte dostatečné zkušenosti a zdroje pro jejich úspěšné chování.

ZOOAQUA-3134
124 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.