Potamotrygonpearl milk tea
search
  • Potamotrygonpearl milk tea

Potamotrygonpearl milk tea

79 233,90 Kč
Není daň 5-14 dní

Potamotrygon pearl je obecný název pro specifický druh sladkovodního rejnoka Potamotrygon leopoldi. Tento druh je také známý jako rejnok polka dot a pochází z řeky Xingu v Brazílii.

Velikost v cm: 16 - 20 cm
Počet
Poslední kus skladem

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  • Potamotrygon pearl je obecný název pro specifický druh sladkovodního rejnoka Potamotrygon leopoldi. Tento druh je také známý jako rejnok polka dot a pochází z řeky Xingu v Brazílii.
  • Potamotrygon perleťový má na těle výraznou skvrnitou nebo tečkovanou kresbu, která připomíná perly nebo puntíky, odtud pochází jeho obecné jméno. Má kulaté nebo oválné tělo a dlouhý, bičovitý ocas, který je vybaven jedním nebo více jedovatými ostny. Zbarvení tohoto druhu může být od tmavě hnědé až po černou barvu s bílými nebo nažloutlými skvrnami.
  • Stejně jako všichni sladkovodní rejnoci je i Potamotrygon perleťový druhem žijícím u dna, který se živí malými rybami, korýši a dalšími bezobratlými. Díky svému jedinečnému vzhledu je oblíbeným akvarijním mazlíčkem, vyžaduje však velkou, dobře filtrovanou nádrž s dostatkem úkrytů a měkkým substrátem pro hrabání. S tímto druhem je také důležité zacházet opatrně, aby nedošlo ke zranění jedovatými ostny.
ZOOAQUA-2819
1 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.