Neocaridinablack star shrimp
search
  • Neocaridinablack star shrimp

Neocaridinablack star shrimp

105,65 Kč
Není daň 5-14 dní

Kreveta Neocaridina black star je selektivně vyšlechtěná barevná varianta krevety druhu Neocaridina. Tato krevetka je sladkovodní akvarijní krevetka, která je mezi akvaristy velmi oblíbená díky svému nápadnému černobílému zbarvení.

Velikost v cm: 1 - 1
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Kreveta Neocaridina black star je selektivně vyšlechtěná barevná varianta krevety druhu Neocaridina. Tato krevetka je sladkovodní akvarijní krevetka, která je díky svému nápadnému černobílému zbarvení velmi oblíbená mezi akvaristy.

Krevety Neocaridina black star mají tmavě černé tělo s jasně bílými znaky na hlavě, ocase a nohách. Kontrast mezi černým a bílým zbarvením jim dodává jedinečný vzhled. Jsou poměrně malé, dorůstají délky asi 1,5 palce (3,8 cm).

Černé hvězdice rodu Neocaridina jsou mírumilovné a snadno se o ně pečuje, takže jsou ideální volbou pro začínající akvaristy. Jsou odolné a snášejí širokou škálu parametrů vody, ale dávají přednost mírně zásadité vodě s pH 7,2 až 7,6 a teplotě v rozmezí 20-26 °C (68-78 °F).

V akváriu jsou krevety Neocaridina black star mrchožrouti a živí se řasami, detritem a zbytky potravy. Mají také rády pestrou stravu, která zahrnuje řasové oplatky, krevetové pelety a blanšírovanou zeleninu, jako je cuketa a špenát.

Chov krevetek Neocaridina black star je poměrně snadný a ve správných podmínkách jsou plodné. Samice mohou najednou vyprodukovat až 30 vajíček, z nichž se asi po třech týdnech vylíhnou miniaturní verze dospělých jedinců. Mladé krevetky jsou po několika týdnech plně zformované a začnou vykazovat stejné zbarvení jako jejich rodiče.

Celkově jsou krevety Neocaridina black star oblíbeným a atraktivním druhem sladkovodních krevet, o které je poměrně snadné pečovat a které se dají chovat. Jsou skvělým doplňkem každého akvária, zejména pro ty, kteří chtějí do své nádrže přidat kontrastní barvy.

ZOOAQUA-2576
50 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.