Apistogramma agassizi double red
search
  • Apistogramma agassizi double red

Apistogramma agassizi double red

157,59 Kč
Není daň 5-14 dní

Apistogramma agassizi double red je malá rybka s výrazným a působivým vzhledem. Samečci mají světle rudé tělo s oranžovými a červenými skvrnami, které se intenzivněji projevují v období rozmnožování. Ploutve samečků jsou dlouhé a mají kontrastní červenou barvu. Samičky jsou méně výrazné, s tlumenějšími barvami a kratšími ploutvemi. Oči mají zlaté. Tělo je protáhlé a elegantní, s lehkým zakřivením.

Velikost v cm: XL
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Podmínky: Pro správný chov Apistogramma agassizi double red je vhodné poskytnout jim prostorné akvárium s dostatečným množstvím úkrytů ve formě kořenů, skal a rostlin. Doporučuje se udržovat teplotu vody mezi 24-28 °C a pH kolem 6-7. Je vhodné také udržovat vodu čistou a pravidelně provádět částečné výměny.

Chov: Apistogramma agassizi double red je teritoriální rybka, která vyžaduje dostatek úkrytů a prostoru. Doporučuje se chovat je v páru nebo menším hejnu. Jsou mírumilovní k jiným druhům, ale samečci se mohou vzájemně soupeřit. Jsou aktivní ve spodních a středních vrstvách akvária.

Charakteristika: Apistogramma agassizi double red má výrazné zbarvení, převážně rudou a oranžovou barvu na těle a ploutvích. Samečci mají výraznější barvy než samičky. Dorůstají do délky kolem 6-8 cm. Samečci mají také delší ploutve a v době rozmnožování vykazují agresivnější chování.

Parametry vody: Apistogramma agassizi double red preferuje teplotu vody mezi 24-28 °C a pH kolem 6-7. Tvrdost vody by měla být nízká až střední. Doporučuje se udržovat vodu čistou a pravidelně testovat její parametry.

Apistogramma agassizi double red je ceněná pro své výrazné zbarvení a chovatelé ji považují za atraktivní druh pro společná akvária. Jejich chov vyžaduje správné podmínky a pozornost, ale odměnou jsou krásné rybky s unikátním vzhledem.

AKVA-135
1000 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.