Aulonocara stuartgranti Chilumba Male
search
  • Aulonocara stuartgranti Chilumba Male

Aulonocara stuartgranti Chilumba Male

306,44 Kč
Není daň 5-14 dní

Aulonocara stuartgranti Chilumba je druh ryby z Malawijského jezera. Jedná se o klidné a mírumilovné ryby, které se snadno chovají v akváriu. Můžou být krmeny granulemi nebo živou potravou. Jsou velmi populární mezi akvaristy díky svému vzhledu a klidnému chování.

Velikost v cm: 7 - 8
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Aulonocara stuartgranti Chilumba je druh cichlidy, která se vyskytuje v Malawijském jezeře v Africe. Níže najdete podrobný popis jednotlivých aspektů tohoto druhu.

Shrnutí: Aulonocara stuartgranti Chilumba je druh ryby z Malawijského jezera. Jedná se o klidné a mírumilovné ryby, které se snadno chovají v akváriu. Můžou být krmeny granulemi nebo živou potravou. Jsou velmi populární mezi akvaristy díky svému vzhledu a klidnému chování.

Vzhled: Aulonocara stuartgranti Chilumba má nádherné modré tělo s černými pruhy. Samci mají také oranžové nebo červené pruhy na ocasní ploutvi a žluté pruhy na hřbetní ploutvi. Samice mají méně výraznou barvu a jsou menší než samci. Dospělí jedinci mohou dosáhnout délky až 12 cm.

Charakteristika: Aulonocara stuartgranti Chilumba jsou klidné a mírumilovné ryby, které se snadno chovají v akváriu. Jsou vhodné pro začátečníky, protože jsou odolné a nenáročné na péči. Ryby jsou společenské a mohou být chovány spolu s jinými druhy ryb.

Parametry vody: Aulonocara stuartgranti Chilumba potřebuje teplotu vody mezi 24 a 28 °C a pH mezi 7,5 a 8,5. Doporučuje se akvárium s dostatečným množstvím úkrytů, protože se jedná o druh ryby, která preferuje skryté místa. Také je důležité zajistit dobrý filtr, protože jsou tyto ryby citlivé na kvalitu vody.

Odchov: Aulonocara stuartgranti Chilumba jsou živorodé ryby, což znamená, že samice rodí živé mladé. V akváriu se mohou rozmnožovat bez problémů a jsou to vynikající rodiče. Samice rodí mladé, které jsou již plně vyvinuté a mohou být krmeny granulemi nebo jinou vhodnou potravou.

Rozmnožování: Tato ryba se rozmnožuje převážně pomocí tradiční metody, tedy samci a samice. Po vyvrhnutí vajíček samice odchází a samci se poté starají o vajíčka a mladé ryby.

Určení pohlaví: Samci mají výraznější barvy než samice a také mají delší hřbetní ploutev a také ploutev ocasní. Rozlišení pohlaví lze provést také podle tvaru hlavy a tvaru těla.

Doporučení proč si to vybrat na produkt: Aulonocara stuartgranti Chilumba je krásná a snadno chovatelná ryba, která je vhodná pro akvaristy všech úrovní.

AQUA-1174
150 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.