Aulonocara sp.Red Rubin Male
search
  • Aulonocara sp.Red Rubin Male

Aulonocara sp.Red Rubin Male

306,44 Kč
Není daň 5-14 dní

Aulonocara sp. Red Rubin má typický tvar těla pro cichlidy - je vysoce bočně zploštělý a má zaoblenou hlavu. Samci jsou obvykle větší než samice a mají výraznější barvy. Základní barva těla je modrá a na bocích až k hřbetu přechází do výrazné červené barvy, která dala rybě její jméno. Zuby jsou velmi silné a slouží k roztlučení potravy.

Velikost v cm: 7 - 8
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Vzhled: Aulonocara sp. Red Rubin má typický tvar těla pro cichlidy - je vysoce bočně zploštělý a má zaoblenou hlavu. Samci jsou obvykle větší než samice a mají výraznější barvy. Základní barva těla je modrá a na bocích až k hřbetu přechází do výrazné červené barvy, která dala rybě její jméno. Zuby jsou velmi silné a slouží k roztlučení potravy.

Velikost: Aulonocara sp. Red Rubin může dorůstat až 15 cm, ale obvykle bývá menší - samci obvykle dosahují délky kolem 12 cm a samice jsou menší.

Parametry vody: Aulonocara sp. Red Rubin je endemický druh, který žije v jezerech Malawi a poměrně dobře se přizpůsobuje různým parametrům vody. Nicméně, pro optimální zdraví a barvu ryby je doporučeno udržovat následující parametry:

  • Teplota: 24-28°C
  • pH: 7.5-8.5
  • Tvrdost vody: 10-20° dGH

Chov: Aulonocara sp. Red Rubin je relativně klidná a mírumilovná ryba, což ji dělá vhodnou pro společenské akvárium s jinými mírumilovnými druhy. Ryby jsou teritoriální a samci se mohou během období rozmnožování stát agresivnějšími vůči jiným samcům. Ryby preferují kamenité prostředí s množstvím úkrytů, kam si mohou schovat svá teritoria. Aulonocara sp. Red Rubin je všežravec, ale ve volné přírodě se živí především bezobratlými.

AQUA-1165
120 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.