Anodonta spec. (škeble)

55,15 Kč
Není daň 5-14 dní

Anodonta spec., známá také jako škeble, je rod sladkovodních mlžů svalových. Patří mezi klidné a nenáročné na chov. Škeble se živí filtrací planktonu a organických částic z vody. Potřebují čistou vodu s dostatečným množstvím kyslíku. Mají plochou až oválnou ulitu různých barev. Škeble jsou užitečné pro zlepšení kvality vody v akváriu a jezerech.

Velikost v cm: 7 - 8
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Anodonta spec., známá také jako škeble, je rod sladkovodních mlžů svalových. Zde je detailní popis:

Podmínky: Pro správný chov škeblí je důležité poskytnout jim prostorné akvárium nebo jezero s čistou a kyslíkem bohatou vodou. Potřebují dostatek potravy, kterou získávají filtrací planktonu a organických částic z vody. Teplota vody by měla být přizpůsobena přírodním podmínkám druhu.

Chov: Škeble jsou klidné a nenáročné na chov, ale vyžadují stabilní podmínky a čistou vodu. Doporučuje se je chovat ve skupinách, protože mají tendenci se shlukovat. Je důležité poskytnout jim dostatek potravy a zabezpečit, aby měly přístup ke kyslíku.

Charakteristika: Škeble mají plochou až oválnou ulitu, která je obvykle zeleno-hnědé barvy, ale může se lišit podle druhu. Jejich tělo je pokryté silným svalstvem, které jim umožňuje otevírat a zavírat ulitu. Škeble mají schopnost regenerace po poškození ulity.

Parametry vody: Škeble vyžadují čistou vodu s dostatečným množstvím kyslíku. Teplota vody by měla být v rozmezí přirozených podmínek druhu. Ostatní parametry, jako pH a tvrdost vody, se mohou lišit v závislosti na konkrétním druhu škeble.

Škeble jsou zajímavými a užitečnými mlži, které přispívají ke kvalitě vody ve svém prostředí. Jejich přítomnost může přidat přírodní a harmonický prvek do akvária nebo jezera.

AQUA-1030
600 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.