Aequidens rivulatus `GOLDSAUM`
search
  • Aequidens rivulatus `GOLDSAUM`

Aequidens rivulatus `GOLDSAUM`

110,32 Kč
Není daň 5-14 dní
Velikost v cm: 5 - 5
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Aequidens rivulatus GOLDSAUM je sladkovodní ryba, která pochází z Jižní Ameriky. Tato ryba je populární mezi akvaristy díky svému krásnému zlatému zbarvení a své aktivní a dravé povaze.

Vzhled: Aequidens rivulatus GOLDSAUM má tvar typický pro jihoamerické cichlidy, s kulatým tělem a výraznou hřbetní ploutví. Její zlaté zbarvení se může lišit od jedince k jedinci, ale obvykle je velmi nápadné a přitahující.

Charakteristika: Tato ryba je známá svým agresivním chováním, což znamená, že není vhodná pro každý druh akvária. Doporučuje se chovat ji v akváriích s minimálním objemem 250 litrů a s jinými druhy ryb, které jsou dostatečně velké a odolné, aby se bránily před tímto dravcem.

Parametry vody: Aequidens rivulatus GOLDSAUM preferuje mírně kyselou a měkkou vodu, s pH mezi 6,5 a 7,5 a tvrdostí mezi 5 a 15 dGH. Doporučuje se udržovat teplotu vody mezi 24°C a 28°C.

Doporučení proč si to vybrat: Aequidens rivulatus GOLDSAUM je skvělou volbou pro zkušené akvaristy, kteří hledají dravou a krásnou rybu do svého akvária. Její zlaté zbarvení a aktivní chování ji činí zajímavým centrem pozornosti v každém akváriu. Je důležité mít na paměti, že tato ryba není vhodná pro začátečníky a vyžaduje specifické podmínky pro svůj zdravý a šťastný život v akváriu.

AQUA-1021
200 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.