Pestřenec Thomasův - Anomalochromis thomasi
search
  • Pestřenec Thomasův - Anomalochromis thomasi

Pestřenec Thomasův - Anomalochromis thomasi

40,86 Kč
Není daň 5-14 dní

Pestřenec Thomasův (Anomalochromis thomasi) je malá africká cichlida. Má atraktivní zbarvení a mírumilovnou povahu. Vyžaduje dostatek úkrytů a místa ke tvoření teritorií. Její chov je vhodný pro menší akvária. Preferuje teplotu vody mezi 24-28°C a neutrální pH. Skvělá volba pro milovníky cichlid a pro začátečníky v chovu ryb.

Velikost v cm: 3
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Pestřenec Thomasův (Anomalochromis thomasi) je malá africká cichlida. Zde je detailní popis:

Podmínky: Pro správný chov pestřence Thomasova je vhodné poskytnout mu prostorné akvárium s dostatečným množstvím úkrytů ve formě skal, kořenů nebo dutin. Vhodný je jemný substrát a měkká rostlinná výzdoba. Teplota vody by měla být mezi 24-28 °C a pH by mělo být neutrální.

Chov: Pestřenec Thomasův je mírumilovná a společenská ryba, kterou lze chovat jak samostatně, tak ve společenství s dalšími druhy ryb. Je však důležité sledovat agresivitu a v případě potřeby zajistit dostatek úkrytů pro ostatní ryby. Je vhodný pro menší akvária.

Charakteristika: Pestřenec Thomasův má atraktivní zbarvení, které se liší mezi jedinci. Samci mají často intenzivnější a pestřejší zbarvení než samice. Dorůstá do délky kolem 8 cm. Má protáhlé tělo a výrazné oči. Je aktivním plavcem a má výborný zrak.

Parametry vody: Pestřenec Thomasův preferuje teplotu vody mezi 24-28 °C a pH by mělo být neutrální. Tvrdost vody by měla být střední. Doporučuje se pravidelně provádět částečné výměny vody a udržovat její kvalitu.

Pestřenec Thomasův je oblíbenou volbou mezi milovníky cichlid. Má atraktivní vzhled, mírumilovnou povahu a není náročný na chov. S vhodnými podmínkami a péčí může být skvělým přídavkem do sladkovodního akvária.

AQUA-1031
450 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.