Pelvicachromistaeniatus nange
search
  • Pelvicachromistaeniatus nange

Pelvicachromistaeniatus nange

170,41 Kč
Není daň 5-14 dní

Pelvicachromis taeniatus nange je druh africké cichlidy, který se vyskytuje v povodí řeky Cross v západní Africe. Dorůstá délky kolem 7-8 cm a má zvláštní zbarvení, které se vyskytuje pouze u tohoto druhu. Samičky mají stříbřitě bílé tělo s tmavými pruhy, zatímco samečci mají tmavě modré tělo s jasně oranžovým břichem.

Velikost v cm: 4 cm
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Pelvicachromis taeniatus nange je všežravá ryba a krmí se různými druhy potravy, jako jsou živé, mražené nebo sušené krmivo. Doporučuje se chovat ho v párech nebo malých skupinách a poskytnout jim dostatek úkrytů a prostoru v akváriu. Je mírně teritoriální, ale obecně má mírnou povahu a je vhodný pro společenská akvária.

Pro chov Pelvicachromis taeniatus nange je třeba zajistit měkkou a mírně kyselou vodu s pH v rozmezí 6,0 až 7,0 a teplotu v rozmezí 24-28 °C. Samečci jsou obvykle výraznější v období rozmnožování a budou se snažit o krmení a ochranu svého teritoria. Tento druh je poměrně snadný na chov a lze ho doporučit pro středně pokročilé akvaristy, kteří hledají atraktivní a mírné druhy afrických cichlid pro svá akvária.

ZOOAQUA-438
20 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.