Pelvicachromispulcher
search
  • Pelvicachromispulcher

Pelvicachromispulcher

80,76 Kč
Není daň 5-14 dní

Pelvicachromis pulcher, také známý jako "Křivoustá" nebo "Rainbow Cichlid", je druh africké cichlidy, která dosahuje délky okolo 10 cm. Samečci mají výraznější zbarvení než samičky, které jsou většinou méně zbarvené. Tento druh je všežravec a lze ho krmit různými druhy potravy. Pelvicachromis pulcher je mírumilovná a nenáročná ryba, kterou lze snadno chovat v akváriu. Je důležité zajistit dostatek úkrytů a prostoru v akváriu, aby se tato teritoriální ryba cítila pohodlně. Pelvicachromis pulcher je populární volbou pro akvaristy, kteří hledají atraktivní a snadno chovatelnou cichlidu pro své společenské akvárium.

Velikost v cm: 4 - 5 cm
Počet
Objednávky do pátku do 10:00 (Expedice probíhá v úterý nebo středu)

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Pelvicachromis pulcher, také známá jako „Křivoustá“ nebo „Rainbow Cichlid“, je druh cichlidy pocházející z Afriky, který se vyznačuje svými jasnými a atraktivními barvami. Dorůstá délky okolo 10 cm.

Samečci jsou větší a mají výraznější zbarvení než samičky. Obvykle mají jasně modré a oranžové pruhy na těle, zatímco samičky jsou většinou méně zbarvené a mají spíše hnědou barvu s bledými pruhy.

Pelvicachromis pulcher je obecně mírumilovná a nenáročná ryba, kterou lze snadno chovat v akváriu. Doporučuje se chovat je v párech nebo menších skupinách. Tento druh preferuje mírně kyselou vodu s pH v rozmezí 6,0 až 7,5 a teplotu v rozmezí 24-28 °C.

Pelvicachromis pulcher je všežravec a lze je krmit různými druhy potravy, jako jsou živé, mražené nebo sušené krmivo. Doporučuje se také podávat rostlinnou potravu, jako jsou vařené zeleniny a řasy.

Tento druh je velmi teritoriální, takže je důležité zajistit dostatek úkrytů a prostoru v akváriu. Měli by být umístěni v akváriu s rostlinami a kořeny, které poskytují místa k úkrytu. Pelvicachromis pulcher může být chován s dalšími druhy ryb, pokud jsou tyto ryby podobné velikosti a charakteru.

Pelvicachromis pulcher je populární volbou pro akvaristy, kteří hledají atraktivní a snadno chovatelnou cichlidu pro své společenské akvárium. Tento druh má spoustu zajímavých chování, jako je ochrana teritoria a péče o potomstvo, což činí z této ryby skvělého pozorovacího objektu v akváriu.

ZOOAQUA-432
180 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.